Super rozwiązanie!

Coraz więcej właścicieli wynajmuj e noclegi w pokojach dla różnych konfiguracji;

  • pokój dla dwóch lub więcej osób,
  • pokoje dla grup zorganizowanych.

Drugi rodzaj pozwala zaoszczędzić na noclegu, czasami jest to znaczny upust.

Zapraszamy na pokój + wyżywienie w super cenie !!!

Murzasichle położone na wysokości 820-950 m npm. pomiędzy drogami wiodącymi z Zakopanego do Morskiego Oka, z Poronina do Bukowiny Tatrzańskiej. Niezapomniana panorama Tatr – od Murania przez Hawrań, Lodowy, Koszystą, Buczynowe Turnie, Granaty, Kozi Wierch aż do Giewontu. Jest to miejscowość wypoczynkowa zapewniająca turystom atrakcje o kożdej porze roku.

Położenie naszego obiektu jest daleko od hałaśliwych ulic w cichej spokojnej okolicy.

Wyjazdom sprzyjają różnego rodzaju przerwy w pracy np. na Święta Bożego Narodzenia i Wielkanocne do pięknej miejscowości np. Zakopane, Bukowina, Szczyrk, Kościelisko lub Murzasichle.

Jeżeli zależy Ci na wygodnych pokojach, smacznym i zdrowym żywieniu poszukaj w internecie dobrych noclegów. Coraz częściej Gospodarze konfigurują pokoje według potrzeb Turystów. Przez co gwarantują zdrowy, miły i niedrogi wypoczynek.

WYCIECZKI, ZIELONE SZKOŁY I KOLONIE LETNIE CENY PROMOCYJNE !!!

Takie ogłoszeni to już nie rzadkość, zaostrza się konkurencji ponieważ powstaje wiele noclegów, pokoi nowych jak i remontowane są pokoje jak i całe domy noclegowe.

Obiekty przerabiane są na pokoje z łazienką, pokoje z własnym aneksem.

Coraz częściej zwraca się na doposażenie pokoi wg. wymagań rynku – klienta. Powstają kolejne atrakcje zachęcające do przyjazdu do danej miejscowości np. poprzez budowę basenu termalnego. Ogromny bum różnorodności przechodzi Zakopane.

W okolicach Zakopanego już powstało ok czterech takich obiektów (Baseny Białka Tatrzańska, termy Bukowina Tatrzańska, baseny Szaflary, Basen na Polanie Szymoszkowej – już niedługo baseny termalne Chochołów). Kompleksy geotermalane gromadzą przez cały rok wielu miłośników aktywnego wypoczynku. Baseny zaopatrzone są w wodę termalną – o właściwościach leczniczych. Zakopane również posiada własnym baseny w centrum niedaleko dworca PKP.