Szeroka oferta noclegów w Chochołowie

Chochołów w części noclegowej posiada przygotowaną przez cały rok bogatą ofertę pokoi:

Pokój dwuosobowy z jednym łóżkiem pokój od strony południowo-zachodniej. Pokój dla Gości lubiących senny odpoczynek. Łazienka i TV
Pokój dwuosobowy z jednym łóżkiem pokój od strony południowej. Pokój dla Gości lubiących senny odpoczynek, których powinno obudzić południowe słońce. Łazienka i TV. Możliwa dostawka dla dziecka.

Pokój dwuosobowy z jednym łóżkiem pokój od strony południowej. Pokój, który od początku miał szczęście do narzeczonych i młodożeńców. Łazienka i TV. Pokój dwuosobowy z dwoma łóżkami, które można połączyć.

Pokój od strony południowej. Miły pokój dla Gości, którzy chcą oglądać Dolinę. Łazienka i TV.

Pokój dwuosobowy pokój z dwoma łóżkami. Pokój od strony południowo-wschodniej. Słońce od rana do wieczora. Łazienka i TV. Pokój dwuosobowy pokój z dwoma łóżkami. Pokój od strony północno-wschodniej. Słońce od rana. Łazienka i TV
Pokój dwuosobowy pokój z dwoma łóżkami, które można połączyć. Pokój od strony północno-wschodniej. Słońce od rana. Łazienka i TV. Pokój dwuosobowy pokój z jednym łóżkiem. Pokój od strony północno-wschodniej. Słońce od rana. Łazienka i TV.
Pokój dwa połączone pokoje dwuosobowe. W jednym pokoju jest podwójne łóżko, w drugim – dwa pojedyncze. Pokój przeznaczony jest dla rodzin z dwojgiem dzieci / możliwa dostawka dla trzeciego dziecka/. Łazienka i TV. Pokój na drugim piętrze.

Często pokoje posiadają meble w stylu regionalnym z litego drewna świerkowego. Łóżka solidne, z materacami wysokiej jakości, ani twarde, ani miękkie. Poduszki i kołdry są wysokiej jakości z materiałów antyalergicznych typu ” clinic”. Pościele wykonane są z bawełny wysokiej jakości typu ” adamaszek „. Łazienki w pokojach wyposażone są w kabiny prysznicowe, umywalki i muszle klozetowe oraz centralną wentylację. Goście otrzymują ręczniki łazienkowe.

Telewizory w pokojach odbierają polskie stacje telewizyjne: TVP, TVN, POLSAT.

Do dyspozycji Gości jest również:
salonik z telewizyjny kuchenka z czajnikiem bezprzewodowym, sala kominkowa, rower górski.

UWAGA: w pokojach i łazienkach oraz pomieszczeniach restauracyjnych w Gospodzie obowiązuje bezwzględny zakaz palenia papierosów. Palenie papierosów dozwolone jest w sali kominkowej pod salą restauracyjną. W pokojach i łazienkach nie można i nie ma możliwości sporządzania posiłków. Gości dotyczą również standardowe normy zachowania stosowane w hotelach i pensjonatach.

Śniadania i obiadokolacje przygotowywane są dla Gości Gospody w godzinach otwarcia restauracji od godziny 7 rano do godziny 19 wieczorem. Możliwe jest przygotowanie kanapek i gorących napojów dla Gości wcześniej wyjeżdżających, później przyjeżdżających, lub wychodzących w góry. W okresach sezonowych restauracja czynna jest do godziny 21.

Odległości:

Wyciągi narciarskie w Kościelisku 1km Witów, Szymaszkowa 7km,

Pokoje Chochołów z basenem
Baseny w Zakopanem 5km
Baseny w Szaflarach 15km
Baseny i do tego wyciągi narciarskie w Bukowinie Tatrzańskiej 15km
Baseny w Słowacji 20km

Baseny w górach